It is currently Sat May 18, 2024 4:20 am


Diagnosticarea PC-ului în București

Here we talk about Sleepwalker's Journey game, about everything in general and technical support for Android devices and desktop computers (Win, Mac, Linux).

Diagnosticarea PC-ului în București

Postby Abell » Fri May 03, 2024 9:26 pm

Calculatorul meu a început să meargă foarte greu și se blochează frecvent, chiar și la sarcini simple. Am încercat să rulez câteva programe de diagnosticare, dar nu am găsit nimic evident. Poate cineva să îmi recomande un service de încredere în București pentru diagnosticarea completă a PC-ului? Orice sfat este binevenit!
Abell
 
Posts: 63
Joined: Mon Sep 25, 2023 7:07 am

Re: Diagnosticarea PC-ului în București

Postby Cezar » Fri May 03, 2024 9:36 pm

Salut! Înțeleg cât de frustrant poate fi când PC-ul nu funcționează corect. Te poti documenta aici despre diferitele probleme care ar putea afecta performanța unui calculator. În București, există mai multe centre specializate care oferă servicii de diagnosticare a PC-urilor. Este important să alegi un service cu tehnicieni calificați care pot efectua analize detaliate ale hardware-ului și software-ului. Aș recomanda să te asiguri că service-ul ales poate verifica și testa toate componentele esențiale, de la CPU și RAM până la hard disk-uri și placa de bază, pentru a identifica exact sursa problemelor. Alegerea unui service bun îți va economisi timp și bani pe termen lung.
Cezar
 
Posts: 54
Joined: Sat May 06, 2023 10:51 pm


Return to General discussion about not sleeping

Who is online

Users browsing this forum: lostangel and 26 guests